اصفهان, استان اصفهان, ایران

  2.000.000ریال 1.800.000ریال

  بررسی در دسترس بودن

  گونه تور: تور روزانه
  مدت: 8 hours
  حداکثر تعداد افراد: 6
  جایگاه فروشگاه: اصفهان
  نرخ:
  بزرگسال:
  کودک:
  نوزاد :

  بررسی اجمالی

  رزرو تور استانبول

  برای رزرو تور استانبول می توانید از طریق فرم جستجو با مشخص نمودن مبدا ( شهری که در آن اقامت می کنید و یا شهری که میخواهید تور مسافرتی اتان را از آنجا آغاز نمایید) و مقصد “شهر استانبول” ، و انتخاب تاریخ رفت و برگشت از میان تورهای نمایش داده شده، تور دلخواهتان را به صورت آنلاین رزرو نمایید.

  زمان تور مناسب شما نیست

  نگران نباشید ما در اینجا تنها منتخبی از تورهای استانبول را قرار داده ایم، این شما هستید که با جستجو از طریق موتور جستجوی سایت همانطور که در بالا توضیح داده شده زمان و مدت اقامت و هتل و حتی پرواز و سایر خدمات تور از جمله گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، خدمات CIP و … را مشخص می کنید

  تور استانبول و جاذبه های گردشگری آن

  استانبول شهری پرتکاپو، با فرهنگی غنی و هتل های مجلل ، مقصد بی نظیر برای مسافران و گردشگران در ترکیه است . شهر استانبول به واسطه قرار گرفتن میان آسیا و اروپا به عنوان محلی آمیخته شده از فرهنگ شرق و غرب ، شناخته می شود . تورهای متنوع و بازدید از مناظر دیدنی ، غذا و خرید تنها معدود کارهایی است که می توانید در استانبول انجام دهید .

  چرا تور استانبول

  استانبول یکی از شهر های توریستی ترکیه میباشد که در بین گردشگران تور ترکیه بسیار طرفدار دارد. جاذبه های استانبول و مکانهای دیدنی استانبول را میتوان مهمترین دلیل انتخاب تور استانبول دانست. شهر استانبول در کشور ترکیه تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد.

  موقعیت تور(ها)

  بارگذاری نقشه

  برنامه تور(ها)

  تورهای مشابه

  Tours Nearby تور استانبول دی 96

  بررسی

  هیچ بررسی ای وجود ندارد
  شما باید قبل از نوشتن نظر رزرو کنید